Turbodúchadlá 400 € a viac, skladom
GARRETT turbo AUDI A3 2.0 TDI (8P/PA) 125 KW - 170 HP ORIGINÁL TURBOGARRETT turbo AUDI A3 2.0 TDI (8P/PA) 125 KW - 170 HP ORIGINÁL TURBO
Nové originálne turbo od výrobcu ORIGINÁL GARRETT, ktoré má najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Toto turbodúchadlo je vhodné pre osobný automobil značky Audi modelovej rady...
GARRETT turbo AUDI A4 1.9 TDI (B5) 85 Kw - 116 HP ORIGINÁL TURBOGARRETT turbo AUDI A4 1.9 TDI (B5) 85 Kw - 116 HP ORIGINÁL TURBO
Nové originálne turbo od výrobcu ORIGINÁL GARRETT, ktoré má najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Toto turbodúchadlo je vhodné pre osobný automobil značky Audi modelovej rady...
GARRETT turbo FORD MONDEO III 2.0 TDCI 96 Kw - 131 HP ORIGINÁL TURBOGARRETT turbo FORD MONDEO III 2.0 TDCI 96 Kw - 131 HP ORIGINÁL TURBO
Nové originálne turbo od výrobcu ORIGINÁL NONE, ktoré má najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Toto turbodúchadlo je vhodné pre osobný automobil značky Ford modelovej rady...
GARRETT turbo FORD TRANSIT V 2.0 TDCI 96 Kw - 131 HP ORIGINÁL TURBOGARRETT turbo FORD TRANSIT V 2.0 TDCI 96 Kw - 131 HP ORIGINÁL TURBO
Nové originálne turbo od výrobcu ORIGINÁL NONE, ktoré má najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Toto turbodúchadlo je vhodné pre osobný automobil značky Ford modelovej rady...
GARRETT turbo FORD MONDEO III 2.0 TDCI 96 Kw - 131 HP ORIGINÁL TURBOGARRETT turbo FORD MONDEO III 2.0 TDCI 96 Kw - 131 HP ORIGINÁL TURBO
Nové originálne turbo od výrobcu ORIGINÁL GARRETT, ktoré má najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Toto turbodúchadlo je vhodné pre osobný automobil značky Ford modelovej rady...
Plniace dúchadlo NISSENS 93067
Plniace dúchadlo NISSENS 93125
Plniace dúchadlo NISSENS 93173
Plniace dúchadlo NISSENS 93179
Plniace dúchadlo NISSENS 93216
Plniace dúchadlo Lucas LTRPA4947701510
Plniace dúchadlo Lucas LTRPA54389880002
Plniace dúchadlo Lucas LTRPA7872742
Plniace dúchadlo Lucas LTRPA53039880145
Plniace dúchadlo Lucas LTRPA54399880080
Plniace dúchadlo Lucas LTRPA54399880093
Plniace dúchadlo Lucas LTRPARHF4VV21011
Plniace dúchadlo Lucas LTRPA4933500510
Plniace dúchadlo Lucas LTRPA53039880171
Plniace dúchadlo Lucas LTRPA7784012
Plniace dúchadlo Lucas LTRPA7633601
Plniace dúchadlo Lucas LTRPA8074891
Plniace dúchadlo MEAT & DORIA 65025Plniace dúchadlo MEAT & DORIA 65025
Referenčné čísla: 003-001-001373R, 10901088, 11657790867, 11901088, 127519, 17201-33010, 17201-3301084, 17201-33020, 17201-3302084, 172013301084, 2234C0363R, 2234C10170R,...
Plniace dúchadlo NISSENS 93053Plniace dúchadlo NISSENS 93053
Referenčné čísla: 000020047, 030TC14128000, 030TM14128000, 074145701D, 074145701DV, 074145701DV248, 074145701DX, 08611998, 08612298, 0R24542051, 0R24542056, 102040, 10900782,...