Turbodúchadlá 300 € a viac
Plniace dúchadlo MEAT & DORIA 65207
Plniace dúchadlo LUCAS LTRPA4913507312
Plniace dúchadlo LUCAS LTRPA7249612
Plniace dúchadlo MEAT & DORIA 65017Plniace dúchadlo MEAT & DORIA 65017
Číslo výrobku: 65017 Zjednodušené číslo výrobku: 65017 OEM čísla (originálne čísla automobilky): AUDI 038253019C (038253019C) AUDI 038253019CU (038253019CU) AUDI 038253019CV...
Plniace dúchadlo MEAT & DORIA 65021
Plniace dúchadlo LUCAS LTRPA54399880098
Plniace dúchadlo LUCAS LTRPA4947701610
Plniace dúchadlo LUCAS LTRPA7868806
Plniace dúchadlo Lucas LTRPA4947701610
Plniace dúchadlo Lucas LTRPA7868806
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101006700
TATechnix Intercooler / chladič nasávaného vzduchu Kit EVO 9 - TA TechnixTATechnix Intercooler / chladič nasávaného vzduchu Kit EVO 9 - TA Technix
Intercooler / chladič nasávaného vzduchu Kit EVO 9 - TA Technix, určený pre: Mitsubishmodel / typ: EVO Typ:9STK: osvobozeno
TATechnix Intercooler / chladič nasávaného vzduchu Kit EVO 8 - TA TechnixTATechnix Intercooler / chladič nasávaného vzduchu Kit EVO 8 - TA Technix
Intercooler / chladič nasávaného vzduchu Kit EVO 8 - TA Technix, určený pre: Mitsubishmodel / typ: EVO Typ: 8 STK: osvobozeno
TATechnix Intercooler / chladič nasávaného vzduchu Kit EVO 7 - TA TechnixTATechnix Intercooler / chladič nasávaného vzduchu Kit EVO 7 - TA Technix
Intercooler / chladič nasávaného vzduchu Kit EVO 7 - TA Technix, určený pre: Mitsubishmodel / typ: EVO Typ: 7STK: osvobozeno
Plniace dúchadlo LUCAS LTRPA7577794
Plniace dúchadlo LUCAS LTRPA7755171
Chladič plniaceho vzduchu MAHLE ORIGINAL CI 178 000P (CI178000P)Chladič plniaceho vzduchu MAHLE ORIGINAL CI 178 000P (CI178000P)
Materiál rebier chladiča: Hliník; Prevedenia chladiča: Rebrá chladiča letované; Materiál nádoby na vodu (chladič): Plast; Dĺžka siete [mm]: 712 mm; Šírka siete [mm]: 535 mm;...
Plniace dúchadlo MAHLE ORIGINAL 228 TC 17920 000 (228TC17920000)Plniace dúchadlo MAHLE ORIGINAL 228 TC 17920 000 (228TC17920000)
Typ nabíjania: Turbodúchadlo; pre OE-číslo: 51091007742; len v spojení s: 228TA17920000; Hmotnosť netto [g]: 15257 g; šírka balenia [cm]: 26,50 cm; Dĺžka balenia [cm]: 27,5 cm;...
Plniace dúchadlo LUCAS LTRPA7771592
Plniace dúchadlo LUCAS LTRPA53039880171
Plniace dúchadlo NISSENS 93142Plniace dúchadlo NISSENS 93142
Číslo výrobku: 93142 Zjednodušené číslo výrobku: 93142 OEM čísla (originálne čísla automobilky): ALFA ROMEO 55212341 (55212341) ALFA ROMEO 55216672 (55216672) ALFA ROMEO...
Turbodmychadlo ŠKODA OEM Originál 04L253010BTurbodmychadlo ŠKODA OEM Originál 04L253010B
Číslo výrobku: 04L253010B Zjednodušené číslo výrobku: 04L253010B OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Plniace dúchadlo MEAT & DORIA 64070
Plniace dúchadlo MEAT & DORIA 65057