Black Friday Cenopád - Turbodúchadlá od 100 do 400 €, skladom
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101003900
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101004500
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101005100
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101005300
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101006200
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101006400
Plniace dúchadlo NISSENS 93030
Plniace dúchadlo NISSENS 93040
Plniace dúchadlo NISSENS 93041
Plniace dúchadlo NISSENS 93139
Plniace dúchadlo NISSENS 93163
Plniace dúchadlo NISSENS 93226
Plniace dúchadlo NISSENS 93232
Plniace dúchadlo NISSENS 93251
Plniace dúchadlo NISSENS 93274
Menič tlaku turbodúchadla VEMO V95-63-0014
Chladič plniaceho vzduchu VAN WEZEL 37014701Chladič plniaceho vzduchu VAN WEZEL 37014701
Materiál rebier chladiča: Hliník; Materiál nádoby na vodu (chladič): Plast; Pripájacia technika: QF; Typ chladenia: vzduchom chladeny; Nasávanie - ? [mm]: 51 mm; Vonkajší závit...
Chladič plniaceho vzduchu MAHLE ORIGINAL CI 510 000S (CI510000S)Chladič plniaceho vzduchu MAHLE ORIGINAL CI 510 000S (CI510000S)
Materiál rebier chladiča: Hliník; Prevedenia chladiča: Rebrá chladiča letované; Dĺžka siete [mm]: 262 mm; Šírka siete [mm]: 182 mm; Hĺbka siete [mm]: 62 mm; Hmotnosť netto [g]:...
Chladič plniaceho vzduchu DENSO DIT02036Chladič plniaceho vzduchu DENSO DIT02036
pre OE-číslo: 8U0145803B; Rozmer mriežky: 665x144x64; Materiál: Hliník; Hmotnosť [g]: 2070 g; Dĺžka siete [mm]: 665 mm; Šírka siete [mm]: 144 mm; Hĺbka siete [mm]: 64 mm;...
Chladič plniaceho vzduchu KRAFT AUTOMOTIVE 1552716
Chladič plniaceho vzduchu VALEO 818272Chladič plniaceho vzduchu VALEO 818272
Šírka siete [mm]: 720 mm; Dĺžka siete [mm]: 194 mm; Hĺbka siete [mm]: 27 mm; Materiál: Hliník; Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2: bez snimaca; Hmotnosť [kg]: 2,9 kg
Chladič plniaceho vzduchu VALEO 818594Chladič plniaceho vzduchu VALEO 818594
Šírka siete [mm]: 106 mm; Dĺžka siete [mm]: 508 mm; Hĺbka siete [mm]: 97 mm; Nasávanie - ? [mm]: 70 mm; Vonkajší závit 1 [mm]: 62 mm; Typ chladenia: vzduchom chladeny; Doplnkový...
Chladič plniaceho vzduchu VALEO 818814Chladič plniaceho vzduchu VALEO 818814
Šírka siete [mm]: 287 mm; Dĺžka siete [mm]: 292 mm; Hĺbka siete [mm]: 50 mm; Typ chladenia: vzduchom chladeny; Materiál: Hliník; Strana montáže: vlavo; Hmotnosť [kg]: 3,53 kg
Chladič plniaceho vzduchu VALEO 818727Chladič plniaceho vzduchu VALEO 818727
Šírka siete [mm]: 586 mm; Dĺžka siete [mm]: 187 mm; Hĺbka siete [mm]: 40 mm; Nasávanie - ? [mm]: 50 mm; Vonkajší závit 1 [mm]: 50 mm; Typ chladenia: vzduchom chladeny; Materiál:...