Black Friday Cenopád - Turbodúchadlá od 100 do 300 €, skladom
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604056
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604065
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604071
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604076
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604143
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604129
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604219
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604042
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604072
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604137
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604169
ventil obtoku vzduchu, turbo PIERBURG 7.02909.12.0 (702909120)ventil obtoku vzduchu, turbo PIERBURG 7.02909.12.0 (702909120)
Typ ventilu: Magneticky ventil; Druh pohonu: elektricky; Napätie [V]: 12 V
ventil obtoku vzduchu, turbo PIERBURG 7.04818.04.0 (704818040)ventil obtoku vzduchu, turbo PIERBURG 7.04818.04.0 (704818040)
Typ ventilu: Magneticky ventil; Druh pohonu: elektricky; Napätie [V]: 12 V
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604103Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604103
Číslo výrobku: 8604103 Zjednodušené číslo výrobku: 8604103 OEM čísla (originálne čísla automobilky): VAG 06J145701J (06J145701J) VAG 06J145701P (06J145701P) VAG 06J145701R...
- Plniace dúchadlo 5589 ES-07-0326
Plniace dúchadlo 5589 ES-07-0326
Číslo výrobku: ES-07-0326 Zjednodušené číslo výrobku: ES070326 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
- Plniace dúchadlo 5589 ES-07-0324
Plniace dúchadlo 5589 ES-07-0324
Číslo výrobku: ES-07-0324 Zjednodušené číslo výrobku: ES070324 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604177
Plniace dúchadlo OES PARTS Product line OES-PARTS ES-07-0326Plniace dúchadlo OES PARTS Product line OES-PARTS ES-07-0326
Číslo výrobku: ES-07-0326 Zjednodušené číslo výrobku: ES070326 OEM čísla (originálne čísla automobilky): SEAT 03G253010FX (03G253010FX) VW 03G253010F (03G253010F) VW...
Plniace dúchadlo OES PARTS Product line OES-PARTS ES-07-0088Plniace dúchadlo OES PARTS Product line OES-PARTS ES-07-0088
Číslo výrobku: ES-07-0088 Zjednodušené číslo výrobku: ES070088 OEM čísla (originálne čísla automobilky): FIAT 9661306080 (9661306080) FIAT 9661567680 (9661567680) FIAT...
Plniace dúchadlo OES PARTS Product line OES-PARTS ES-07-0627Plniace dúchadlo OES PARTS Product line OES-PARTS ES-07-0627
Číslo výrobku: ES-07-0627 Zjednodušené číslo výrobku: ES070627 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MITSUBISHI 4937707303 (4937707303) MITSUBISHI 4937707310...
Plniace dúchadlo OES PARTS Product line OES-PARTS ES-07-0324Plniace dúchadlo OES PARTS Product line OES-PARTS ES-07-0324
Číslo výrobku: ES-07-0324 Zjednodušené číslo výrobku: ES070324 OEM čísla (originálne čísla automobilky): FORD 1447253 (1447253) MAZDA WE0113700D (WE0113700D) MAZDA WE0113700F...
Plniace dúchadlo NRF EASY FIT 90010280Plniace dúchadlo NRF EASY FIT 90010280
Číslo výrobku: 90010280 Zjednodušené číslo výrobku: 90010280 OEM čísla (originálne čísla automobilky): FORD 1050654 (1050654) FORD 1057139 (1057139) FORD 1113104 (1113104)...
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604047Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604047
Číslo dielu: 8604047 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CHRYSLER: 00K68004663AA CHRYSLER: 68004663AA MERCEDES-BENZ: 6420900086 MERCEDES-BENZ: 6420900286 MERCEDES-BENZ:...
Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604047Stredová skupina, turbodúchadlo KAMOKA 8604047
Typ nabíjania: Turbodúchadlo; pre OE-číslo: A6420908580