Turbodúchadlá od 100 do 300 €
Menič tlaku turbodúchadla VEMO V95-63-0014Menič tlaku turbodúchadla VEMO V95-63-0014
Referenčné čísla: 08920023, 0892499, 14284, 186167, 31 293 964, 7.02325.05.0, 70671943, 8029520, 83.1272, 83.1272A2, 8813 27004, 95-63-0014, 9520, ESV100, EV092, FDR7034, LEV092
Chladič plniaceho vzduchu NRF 30179Chladič plniaceho vzduchu NRF 30179
Dĺžka siete [mm]: 571 mm; Šírka siete [mm]: 50 mm; Hĺbka siete [mm]: 127 mm
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101006400Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101006400
Referenčné čísla: 011TC16708000, 011TM16708000, 1390086J50, 13900M86J50, 13900N86J50, 4708709, 54359700019, 54359880019, 54359880019/R, 54359900019, 55202638, 860232, 860586,...
Plniace dúchadlo NISSENS 93037Plniace dúchadlo NISSENS 93037
Referenčné čísla: 000020166, 014TC17217000, 0375J3, 0375J6, 0375J7, 0375J8, 039TA17217000, 039TA17217010, 039TC17217000, 039TK17217000, 039TL17217000, 039TL17217100,...
Plniace dúchadlo NISSENS 93061Plniace dúchadlo NISSENS 93061
Referenčné čísla: 000010022, 01811949, 021TC17308000, 0375J0, 0375K5, 0375N0, 0375N5, 0375Q2, 0375Q3, 0375Q4, 0375Q5, 039TA17308000, 039TA17308010, 039TC17308000, 039TK17308000,...
Plniace dúchadlo NISSENS 93262Plniace dúchadlo NISSENS 93262
Referenčné čísla: 014TA17426000, 014TC17426000, 014TM17426000, 0375K7, 0R14913105210, 0R14913105212, 102051, 10900950, 1103476, 11900950, 127426, 127426RED, 127426REDSK1,...
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101004500Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101004500
Referenčné čísla: 1441100QAR, 54359700012, 54359700029, 54359880029, 54359880029/R, 54359980012, 54359980029, 65078, 7701476041, 7701476880, 7711368112, 8200392656, 8200478276,...
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101006800Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101006800
Referenčné čísla: 014TC19011000, 014TM19011000, 1372799, 1406162, 1449608, 1567328, 4913105400, 4913105401, 4913105402, 4913105403, 49S3105402, 49S3105403, 65083, 6C1Q6K682DC,...
Chladič plniaceho vzduchu NRF 309052Chladič plniaceho vzduchu NRF 309052
Dĺžka siete [mm]: 700 mm; Šírka siete [mm]: 120 mm; Hĺbka siete [mm]: 76 mm; Prevedenia chladiča: Rebrá chladiča letované
Menič tlaku turbodúchadla PIERBURG 7.02212.02.0
Menič tlaku turbodúchadla PIERBURG 7.02256.26.0
Menič tlaku turbodúchadla PIERBURG 7.02325.04.0
Menič tlaku turbodúchadla PIERBURG 7.02325.05.0
Turbodúchadlo - montáżna sada VICTOR REINZ 04-10088-01
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101000100
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101000200
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101000400
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101000500
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101000600
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101001100
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101001200
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101001500
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101002000
Plniace dúchadlo MAGNETI MARELLI 807101002800