Lacné turbodúchadlá zľava
VIKA Ventil obtoku vzduchu, turbo 11451833301
VIKA Regulátor tlaku 99061559101
VIKA Menič tlaku, riadenie výfukovej klapky 99061832901
VIKA Menič tlaku, riadenie výfukovej klapky 99061833601
VIKA Menič tlaku, riadenie výfukovej klapky 99061846701
VIKA Menič tlaku, riadenie výfukovej klapky 99061846801
VIKA Ventil obtoku vzduchu, turbo 11451808801VIKA Ventil obtoku vzduchu, turbo 11451808801
Číslo výrobku: 11451808801 Zjednodušené číslo výrobku: 11451808801 OEM čísla (originálne čísla automobilky): VAG 06F145710B (06F145710B) VAG 06F145710C (06F145710C) VAG...
DR.MOTOR AUTOMOTIVE Tesnenie turbodúchadla DRM02156
DR.MOTOR AUTOMOTIVE Tesnenie turbodúchadla DRM02157
DR.MOTOR AUTOMOTIVE Tesnenie turbodúchadla DRM02158
DR.MOTOR AUTOMOTIVE Tesnenie turbodúchadla DRM02957
OSSCA Menič tlaku, Riadenie výfukových plynov 50711
OSSCA Menič tlaku, Riadenie výfukových plynov 58955
OSSCA Tlakový prevodník, nastavovací prvok (žkrtiaca klapka) 89043
OSSCA Tlakový prevodník, nastavovací prvok (žkrtiaca klapka) 95422
BGP Menič tlaku, Riadenie výfukových plynov A6112103
BGP Menič tlaku, Riadenie výfukových plynov A6112108
BGP Menič tlaku, Riadenie výfukových plynov A6112109
BGP Menič tlaku, Riadenie výfukových plynov C6112102
BGP Menič tlaku, Riadenie výfukových plynov E6112100
BGP Menič tlaku, Riadenie výfukových plynov E6313100
BGP Menič tlaku turbodúchadla B6112102
BGP Menič tlaku turbodúchadla M6310102
BGP Menič tlaku turbodúchadla M6313100