Turbodúchadlá zľava, skladom
SKV Menič tlaku turbodúchadla 14SKV829
SKV Menič tlaku turbodúchadla 14SKV831
SKV Ventil obtoku vzduchu, turbo 14SKV840
SKV Ventil obtoku vzduchu, turbo 14SKV841
SKV Ventil obtoku vzduchu, turbo 14SKV842
SKV Ventil obtoku vzduchu, turbo 14SKV846
SKV Menič tlaku turbodúchadla 14SKV932
SKV Menič tlaku turbodúchadla 14SKV940
SKV Menič tlaku turbodúchadla 14SKV965
SKV Menič tlaku turbodúchadla 14SKV987
SKV Menič tlaku turbodúchadla 14SKV991
SKV Menič tlaku turbodúchadla 14SKV995
NTY Plniace dúchadlo ECD-VW-054
NTY Menič tlaku, Riadenie výfukových plynov EGR-TY-015
METZGER Ventil obtoku vzduchu, turbo 0892927METZGER Ventil obtoku vzduchu, turbo 0892927
Číslo výrobku: 0892927 Zjednodušené číslo výrobku: 0892927 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 0379.75 (037975) CITROËN 0379.77 (037977) CITROËN V7 593 273 80...
VICTOR REINZ Turbodúchadlo - montážna sada 041019101
PIERBURG Menič tlaku turbodúchadla 7.04011.05.0
ELRING Turbodúchadlo - montážna sada 938.690
VIKA Ventil obtoku vzduchu, turbo 11451833301
VIKA Plniace dúchadlo 12531012801
VIKA Plniace dúchadlo 12531015401
VIKA Regulátor tlaku 99061559101
VIKA Menič tlaku, riadenie výfukovej klapky 99061832901
VIKA Menič tlaku, riadenie výfukovej klapky 99061833601