Turbodúchadlá zľava
Menič tlaku turbodúchadla PIERBURG 7.03554.10.0Menič tlaku turbodúchadla PIERBURG 7.03554.10.0
Referenčné čísla: 14285, 331240169, 7.03554.09.0, 8029536, 83.1283, 9536, ESV101, EV093, FDR7035, LEV093, LVEV180, SH02-18-741, SH03-18-741, WG1719799, WG1966062
Plniace dúchadlo KAMOKA 8600196
Plniace dúchadlo KAMOKA 8600144
Plniace dúchadlo KAMOKA 8600214
Plniace dúchadlo KAMOKA 8600156
Plniace dúchadlo KAMOKA 8600199
Plniace dúchadlo KAMOKA 8600212
Plniace dúchadlo KAMOKA 8600136Plniace dúchadlo KAMOKA 8600136
Číslo výrobku: 8600136 Zjednodušené číslo výrobku: 8600136 OEM čísla (originálne čísla automobilky): AUDI 03P253019B (03P253019B) AUDI 03P253019BV (03P253019BV) AUDI...
Plniace dúchadlo KAMOKA 8600217Plniace dúchadlo KAMOKA 8600217
Číslo výrobku: 8600217 Zjednodušené číslo výrobku: 8600217 OEM čísla (originálne čísla automobilky): BMW 11652414328 (11652414328) BMW 11657794259 (11657794259) BMW...
Plniace dúchadlo KAMOKA 8600216Plniace dúchadlo KAMOKA 8600216
Číslo výrobku: 8600216 Zjednodušené číslo výrobku: 8600216 OEM čísla (originálne čísla automobilky): VAG 059145722J (059145722J) VAG 059145722M (059145722M) VAG 059145722R...
Tesnenie turbodúchadla FA1 422-505 422-505Tesnenie turbodúchadla FA1 422-505 422-505
Číslo výrobku: 422-505 Zjednodušené číslo výrobku: 422505 OEM čísla (originálne čísla automobilky): RENAULT 8200593320 (8200593320) DACIA 8200593320 (8200593320)
- Tesnenie turbodúchadla FA1 400-562 400-562
Tesnenie turbodúchadla FA1 400-562 400-562
Číslo výrobku: 400-562 Zjednodušené číslo výrobku: 400562 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Plniace dúchadlo KAMOKA 8600206Plniace dúchadlo KAMOKA 8600206
Číslo výrobku: 8600206 Zjednodušené číslo výrobku: 8600206 OEM čísla (originálne čísla automobilky): AUDI 0591455702L (0591455702L) AUDI 0591455702LV (0591455702LV) AUDI...
Turbodúchadlo - montáżna sada VICTOR REINZ 04-10219-01
Hadica plniaceho vzduchu BUGIAD 88692Hadica plniaceho vzduchu BUGIAD 88692
Referenčné čísla: 09-0606, 1222831, 175708, 224141, 2400273, 2S7Q6N696AA, 700326, 96224, 981274, 9857, DCG001TT, V25-0948
Hadica plniaceho vzduchu TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.14.047Hadica plniaceho vzduchu TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.14.047
Referenčné čísla: 07.14.053, 09-0758, 114 138, 221954, 2400177, 7H0 145 708, 7H0 145 708 H, 87607, BSG 90-720-014, V10-2897
Hadica plniaceho vzduchu Febi Bilstein 47159Hadica plniaceho vzduchu Febi Bilstein 47159
Referenčné čísla: 001-10-27411, 017-028-006, 08010, 086811, 09-0612, 09639, 1 219 353, 1 222 891, 1 323 813, 10-35771-SX, 10030227, 10031862, 12106366, 13239, 16/3719, 16208,...
Hadica plniaceho vzduchu TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.14.056Hadica plniaceho vzduchu TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.14.056
Referenčné čísla: 103294, 1117700400, 221892, 2400097, 2D0 145 828 D, 2D0145828D, 580082, 700077, 8196085, 82639, 96085, BSG 90-720-004, BTH1413, V10-3773
Hadica plniaceho vzduchu SASIC 3336031Hadica plniaceho vzduchu SASIC 3336031
Referenčné čísla: 090207, 09308, 11139, 17922A, 221860, 2400125, 27822, 3B0145834AC, 466725, 981613, BTH1067, R25198
Hadica plniaceho vzduchu SASIC 3336033Hadica plniaceho vzduchu SASIC 3336033
Referenčné čísla: 090759, 09309, 11140, 15059, 17890A, 221837, 2400002, 27812, 3B0145828G, 3B0145828K, 466724, 981612, BTH1410, R25213
Hadica plniaceho vzduchu SASIC 3356050Hadica plniaceho vzduchu SASIC 3356050
Referenčné čísla: 090307, 1000360029, 13357, 17980, 222003, 2400183, 27952, 7M3145708B, 981588, BTH1176, R25400
Chladič plniaceho vzduchu MAXGEAR AC630097Chladič plniaceho vzduchu MAXGEAR AC630097
Dĺžka siete [mm]: 450 mm; Šírka siete [mm]: 164 mm; Hĺbka siete [mm]: 64 mm
Turbodúchadlo - montáżna sada ELRING 779.140
Plniace dúchadlo KAMOKA 8600211